Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. Fabrika turu

iyi kalite Hastane Buhar Sterilizatör satış için
iyi kalite Hastane Buhar Sterilizatör satış için
Medpharm ile tekrar işbirliği yapmak layık. Ayrıca, satış sonrası hizmet üzerine anında hareket bana derin bir izlenim bıraktı.

—— Manusawee Wareesuwan

Fabrikamızda çalışan sterilizatörün hoşuma gitti, harikaydı. Tamamen şartım yapıldı.Bu nedenle birçok tedarikçiyle iletişim kurabilir, ancak

—— Marina.Stolyrova

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD. ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD.
Producation line
Producation line
Work shop
Machine
Accessories

Producation line

Producation line

Work shop

Machine

Accessories

Stainless steel trays, stainless steel tolley , loading cart

  • Üretim hattı
    MedPHRAM, tıbbi cihazların ihtiyaçlarını karşılayan uygun fiyatlarla yüksek teknolojili tıbbi ekipman tedarik eden milyonlarca insanın hayatını ve sağlığını korur. Enfeksiyon kontrol endüstrisinde yeniliği teşvik ediyoruz ve sağlık çalışanlarımıza en yeni dünya sağlığı başarılarının bilgisini veriyoruz. MEDPHRAM, müşterilerin, çalışanların ve hissedarların memnuniyetini sürekli kılmak için çalışır.

  • OEM / ODM
    Medphram ileri üretim yönetimi ve buhar otoklav teknolojisine sahiptir ve her türlü buhar sterilizatörü OEM / ODM hizmetlerini sunmak için teknik yeniliklere devam etmektedir.

  • Ar-Ge
    Kalıp tasarımı, Araştırma, Takımlama, Test etme, Kaliteyi iyileştirme. Her yıl yeni kalıplar yapılacaktır. Gelişmiş ekipman ve teknik mühendislerin kalıp iyi kalite kontrolünden emin olmasını beklemek.

İletişim bilgileri
ZHANGJIAGANG MEDPHARM MACHINERY LTD.

İlgili kişi: Ms. Juliet

Tel: +86-512-56762566

Faks: +86-512-58592400

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)